Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.

O čaji Matcha

Matcha Tea je 100% japonský zelený čaj, který je rozemletý na jemný prášek, při jehož výrobě nedochází k fermentaci, nepřidávají se žádná barviva, přísady ani konzervační látky.

Matcha pomáhá klidnit mysl, zvyšuje soustředění i paměť a zlepšuje náladu díky tomu, že bohaty na ojedinělou aminokyselinu L-Theanine.

Matcha obsahuje jedinečnou a silnou skupinu antioxi-dantů, které jsou známé jako katechiny. Až 60 % z těchto katechinů je EGCG. Epigallocatechin-3-Gallo (EGCGI také zpomaluje nárůst tělesné hmotnosti a vsťrebá-vání tuků.

Pouze jedna porce čaje Matcha má stejné nutriční hodnoty jako 10 šál. zeleného čaje. U běžných čajů nelze využit veškeré zdraví prospěšné vlastnosti. které čajovník nabízí.

Matcha podporuje schopnost Vašeho těla spalovat jídlo 4x rychleji než za normálního stavu. Protože jsou listy pěstované ve stínu, jsou mnohem zelenější a tím pádem obsahují nepoměrně více chlorofylu než běžný zelený čaj.

Matcha má výrazné detoxikační účinky vyplývající právě z množství chlorofylu, který eliminuje těžké kovy a chemické sloučeniny v těle. Matcha pomáhá snížit cholesterol a cukr v krvi. Samotný Matcha neobsahuje žádný cukr, čili na glykemickém indexu dosahuje nulové hodnoty, přičemž v jedné čajové misce čaje Matcha najdeme až 3 gramy vlákniny.

Rychlý kontakt

Teanergy.cz
Telefon: +420 775 100 070
E-mail: info@teanergy.cz

On-line platby

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, Sberbank, QR platba

Další výhody

 

Facebook

 
Nakupujete Matcha Tea pravidelně?

Staňte se členy programu Teanergy Club a získejte slevy či zajímavé odměny.

Více informací Přihlášení Registrace